Wyróżnij się wśród konkurencji, pokaż się Klientom

Zadbaj o dobry wizerunek Twojej firmy w sieci. Skorzystaj z usług ekspertów

Strony firmowe i portale

Ponad połowa ludzi w Polsce szuka usług oraz produktów w Internecie. Pomyśl ile możesz zyskać promując swoją firmę online. W OptimLab stworzymy dla Twojej firmy stronę internetową zgodną z aktualnie panującymi trendami, która będzie przyjazna dla użytkowników (Twoich potencjalnych Klientów). Jak nikt inny znamy się na promocji w Internecie, dlatego już na etapie tworzenia stron skupiamy uwagę na jej użyteczności oraz zgodności z wytycznymi wyszukiwarki Google.

Sklepy internetowe

Coraz więcej użytkowników Internetu decyduje się na zakupy online. To wygodna, bezpieczna i szybka metoda, skutecznie zastępująca standardowe sklepy stacjonarne. W OptimLab stworzymy dla Ciebie sklep internetowy z jego pełną funkcjonalnością. Nasze sklepy cechuje bezpieczeństwo, łatwa, intuicyjna obsługa oraz nieszablonowe rozwiązania graficzne. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego oprogramowania oraz doradzimy w kwestii wyglądu i funkcjonalności sklepu.

Aplikacje dla firm online

Oferujemy indywidualne rozwiązania wspomagające pracę w Twojej firmie. Nasze aplikacje pomogą Ci w zarządzaniu Klientami, zleceniami oraz produkcją. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań, przed przystąpieniem do budowy aplikacji, szczegółowo ją z Tobą omawiamy i planujemy wszystkie jej funkcjonalności. To Ty decydujesz jakie procesy w Twojej firmie chciałbyś usprawnić, jakie statystyki chciałbyś śledzić oraz kto i w jakim stopniu będzie miał dostęp do Twojej aplikacji.

© Optimlab.pl - wszystkie prawa zastrzeżone